LAFiN Expert

Prodej a správa investičních bytů, reality.

Společnost byla založena v roce 2012 a v posledních letech se věnuje prodeji a správě bytů v Ostravě, jako investice pro klienty s kompletním servisem. Zajistíme Vaši investici od A do Z.

Nejdříve pro investora zajistíme koupi bytu vhodného pro pronájem. Rekonstrukci bytu (v případě potřeby) a nájemníka zajistíme ještě před prodejem bytu investorovi.  Investor kupuje již pronajatý byt a dostává nájemné od prvního měsíce. K bytům zajišťujeme kompletní servis zahrnující hledání, případně výměnu nájemníků (uzavírání a ukončování nájemních smluv), vybírání nájmů, pravidelné kontroly stavu bytu, zajišťování  oprav bytu, komunikaci s úřady, …

Financování investice zajišťuje naše sesterská společnost LAFiN INVEST.  Financování  je u 90% klientů nastaveno tak, že výnos z nájmu pokryje všechny výdaje včetně splátek úvěru na pořízení bytu a investorovi  ještě zbývají  volné prostředky, tzn. dojde k navýšení jeho cash flow.

V současné době spravujeme našim klientům byty v hodnotě více, než 100 milionů korun a neustále rosteme.  Máme spokojené klienty po celé České republice.
V případě zájmu o investici do investičních bytů v Ostravě nás kontaktujte telefonicky, nebo emailem  a nabídneme řešení přímo Vám na míru.

RSS
Follow by Email