O nás

Kancelář finančních, organizačních, podnikatelských a ekonomických poradců sdružuje odborníky ze všech oborů finančnictví a ekonomiky. Zajišťuje informace z oblasti finančního plánování, analýzy jednotlivých segmentů trhu, sleduje vývoj na kapitálových trzích, spolupracuje s velkými finančními institucemi a spravuje portfolia cca 5 000 klientů.

 

Společnost LAFiN v.o.s. byla zapsána do obchodního rejstříku v roce 2005. Za dobu desetileté praxe jednotlivých členů a následným sdružením těchto odborníků z finančního světa získala velice početnou klientelu z celé ČR. Disponuje solidním zázemím a odborným personálním obsazením, které společnosti umožňuje poskytovat poradenství i korporátním klientům z řad makléřských společností podnikajících ve finančním poradenství.

 

LAFiN v.o.s. spravuje prostřednictvím svých poradců a spolupracovníků portfolia zhruba dvěma tisícům klientů. Klientům jsou poskytovány služby formou zpracování individuálního finančního plánu s důkladnou analýzou možností a cílů.

 

Cílem tohoto centra podnikatelských, ekonomických, finančních a organizačních poradců je vytvoření rovnováhy mezi budoucími finančními cíli, současnými a očekávanými zdroji, a následně nalezení nejefektivnější cesty k dosažení těchto cílů, která vychází z možností poskytovaných finančním trhem.

RSS
Follow by Email